شخصی سازی کارت ها و اسناد با توجه به نیاز شما
شرکت گلچین رسانه هوشمند به‌عنوان یک دفتر شخصی‌سازی PCI/DSS تأیید شده، با استفاده از سیستم‌های مدیریت و مدیریت داده‌های ایمن، همه انواع کارت‌ها و اسناد امن، از جمله پست‌کننده‌های پین امن برای بخش‌های پرداخت و تجاری، از یک محصول واحد گرفته تا دسته‌های بزرگ را شخصی‌سازی می‌کند. شخصی‌سازی را می‌توان در مرکز کاملاً تأیید شدهیا  در حالت شخصی‌سازی مدیریت‌شده به‌عنوان خدمات (PAAS) در امکانات خاص مشتری متمرکز کرد

شخصی سازی کارت و سند
شخصی سازی الکترونیکی برای انواع اسنادما می‌توانیم شخصی‌سازی الکترونیکی را برای انواع کارت‌ها، مانند کارت‌های تماسی، بدون تماس، دو رابط (ICC) و نوار مغناطیسی و همچنین اسناد ایمن مانند گذرنامه ارائه کنیم. علاوه بر این، ما شخصی سازی گرافیکی را از نظر انتقال حرارتی (درج عکس تک رنگ و چند رنگ)، حکاکی لیزری، تورفتگی، برجسته سازی و همچنین DOD ارائه می دهیم.

سایر شخصی‌سازی‌های فرم فاکتور تعبیه‌شده در تراشه نیز در دسترس هستند، مانند پوشیدنی‌ها، دستبندها، ساعت‌ها و بسیاری موارد دیگر.

پین شخصی سازی

ارائه مواد مختلف به انتخاب مشتری

گلچین رسانه هوشمند در کنار شخصی‌سازی کارت و اسناد امن، دارای گواهی شخصی‌سازی و تحویل پست‌کننده‌های پین به بخش‌های پرداخت و تجاری است. دارای یک شبکه اختصاصی برای شخصی‌سازی پین، مدیریت امن داده‌ها و سیستم مدیریت در محل است.

ما شخصی‌سازی پین را در مواد مختلف به انتخاب مشتریان ارائه می‌کنیم و در عین حال حجم بالایی از شخصی‌سازی و انجام فعالیت‌های پین را برای مشتریان مالی خود تسهیل می‌کنیم. مرکز دارای گواهینامه PCI ما دارای ماشین‌های پیشرفته برای انجام انواع پست‌کننده پین مانند کارت کاغذی، پست‌کننده کاغذ کربنی و J-Hook است.

ما ظرفیت رسیدگی به حجم زیادی از کارهای شخصی سازی را داریم و در عین حال سطح امنیتی بالایی را که دنبال می کنیم حفظ می کنیم.

ویژگی های کلیدی

  • خدمات صدور کاملاً برون سپاری شده که تمام نیازهای مشتری را پوشش می دهد
  • تسهیلات بسیار ایمن برای محافظت از داده های دارنده کارت
  • پیاده سازی آسان به لطف تیم حرفه ای مجرب ما که پروژه های پایان به انتها را مدیریت می کند
  • چاپ ایمن پین و ارسال به دارنده کارت